Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).  zamknij

NANO-SILVER PROTECTOR SANITARY

19,90 zł
Brutto

NANO-SILVER PROTECTOR SANITARY

puszka 150 ml (aerozol)

Ilość
W trakcie dostawy

Preparat biobójczy w aerozolu  do dezynfekcji powierzchni, materiałów oraz tkanin o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym, grzybobójczym.
W odróżnieniu od innym produktów dostępnych na rynku PROTECTOR SANITARY opiera swoje działanie na dwóch substancjach, etanolu i azotanie srebra. Ponadto stężenie alkoholu wynosi aż 80%.

 PROTECTOR SANITARY to aktywny preparat biobójczy. Skutecznie dezynfekuje i niszczy drobnoustroje oraz ich przetrwalniki dzięki cząsteczkom srebra, których działanie antyseptyczne jest znane ludzkości od czasów starożytnych. Poprzez działanie mikrobójcze ogranicza występowanie i rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych wywołanych przez wirusy, bakterie, grzyby i pierwotniaki przez długi czas od zastosowania preparatu.

 PROTECTOR SANITARY jest szczególnie skuteczny w dezynfekcji wszelkiego rodzaju materiałów, oraz tkanin dlatego może być stosowany również do odkażania rękawiczek higienicznych wielorazowych oraz masek ochronnych.

 Przeznaczenie produktu:

Przeznaczony do odkażania i czyszczenia:

•       powierzchni użytkowych narażonych na kontakt z bio zanieczyszczeniami (podłogi, blaty kuchenne, bary i stoły restauracyjne, klamki drzwiowe i okienne, toalety, pojemniki na odpady, kuwety i klatki zwierząt hodowlanych)

•       wszelkiego rodzaju tekstyliów, materiałów i tkanin (odzienia wierzchniego, obuwia, elementów garderoby)

•       części wyposażenia samochodów ( kierownice, tablice rozdzielcze, części plastikowe, skórzane, skóropodobne lub gumowe oraz tapicerka samochodowa)

•       elektronika (klawiatury komputerów, wyświetlacze smartfonów, laptopów i telefonów komórkowych)


Postać użytkowa produktu: aerozol

Substancja czynna: etanol 80g/100g

Substancja pomocnicza: azotan srebra (minimum 100 ppm / l)

Stosowanie:

Produkt całkowicie biodegradowalny. Dezynfekuje zapewniając utrzymanie czystości oraz higieny, niszcząc i hamując dalszy rozwój patogenów chorobotwórczych. Stosowanie: rozpylić cienką warstwę z odległości 30 cm, odczekać do momentu całkowitego odparowania preparatu. Używać w wentylowanych pomieszczeniach. Przed użyciem preparatu na głównej powierzchni zawsze należy dokonać próby w mało widocznym miejscu w celu sprawdzenia oddziaływania preparatu
na odporność kolorystyczną czyszczonego materiału. Przed użyciem wstrząsnąć.

Data ważności: 36 miesięcy od daty produkcji.

Wymiary opakowania: wysokość: 14,7 cm, średnica: 5 cm