Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).  zamknij

Zestaw Nano-Silver Protector (dezynfekcja skóry rąk oraz dezynfekcja powierzchni użytkowych)

59,00 zł
Brutto

Zestaw Nano Silver Protector Hands
- aerozol do dezynfekcji powierzchni użytkowych + aerozol do dezynfekcji skóry dłoni i rąk
w specjalnej cenie 89 PLN


Przeznaczenie produktów: higieniczna dezynfekcja rąk + dezynfekcja powierzchni użytkowych

Opakowanie: puszka 300 ml (aerozol) + puszka 400 ml (aerozol) 

NANO SILVER PROTECTOR to aktywny preparat biobójczy w aerozolu. Skutecznie dezynfekuje i niszczy drobnoustroje oraz ich przetrwalniki dzięki cząsteczkom srebra, których działanie antyseptyczne jest znane ludzkości od czasów starożytnych. Poprzez działanie mikrobójcze ogranicza występowanie i rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych wywołanych przez wirusy, bakterie, grzyby i pierwotniaki przez długi czas od zastosowania preparatu.

Ilość

Nano-Silver Protector Hands

Przeznaczenie produktu: higieniczna dezynfekcja rąk

Opakowanie: puszka 300 ml (aerozol)

NANO SILVER PROTECTOR HANDS to aktywny preparat biobójczy w aerozolu, przeznaczony do stosowania na skórę rąk. Skutecznie dezynfekuje i niszczy drobnoustroje oraz ich przetrwalniki dzięki cząsteczkom srebra, których działanie antyseptyczne jest znane ludzkości od czasów starożytnych. Poprzez działanie mikrobójcze ogranicza występowanie i rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych wywołanych przez wirusy, bakterie, grzyby i pierwotniaki przez długi czas od zastosowania preparatu.

W odróżnieniu od innym produktów dostępnych na rynku NANO-SILVER PROTECTOR HANDS opiera swoje działanie dezynfekujące na aż trzech substancjach czynnych: etanolu, propanolu oraz azotanie srebra. Ponadto stężenie alkoholu wynosi aż 70%. W składzie produktu znajdują się również substancje chroniące skórę przed wysuszaniem.

NANO SILVER PROTECTOR HANDS poza działaniem odkażającym ma również właściwości zapobiegające wysuszaniu skóry. Gliceryna silnie i dogłębnie nawilża oraz regeneruje skórę dłoni. Antybakteryjne i przeciwzapalne właściwości aloesu potęgują skuteczność działania produktu jednocześnie pobudzając zdolność skóry do samoregeneracji, chronią ją przed efektami przedwczesnego starzenia.

Lekka konsystencja aerozolu sprawia że NANO SILVER PROTECTOR HANDS szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy zapewniając długotrwale uczucie świeżości. Produkt w aerozolu w odróżnieniu od tradycyjnych płynów czy żeli nie rozlewa się, nie zostawia plam ani zacieków w trakcie dozowania z pojemnika. Poręczne opakowanie oraz łatwy sposób aplikacji, nanoszenia cienkiej, równomiernej warstwy preparatu, gwarantują komfortowe stosowanie w dowolnych warunkach.

Postać użytkowa produktu: aerozol

Substancje czynne: alkohol etylowy min.40% , propan-2-ol max.30%, azotan srebra max. 0,2% (minimum 100 ppm / l)

Substancje dodatkowe: gliceryna min. 5%, wyciąg z aloe vera min. 2%

Sposób użycia: Spryskaj wewnętrzną powierzchnię dłoni aerozolem z odległości ok.10 cm. Rozprowadź preparat równomiernie na całej ich powierzchni a następnie dokładnie wetrzyj w skórę. Odczekaj chwilę aż produkt się wchłonie.  Produkt nie wymaga użycia wody, nie może być stosowany jako zamiennik codziennego higienicznego mycia rąk. Producent nie odpowiada za skutki użycia produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem i zastosowaniem. Przed użyciem wstrząsnąć.

Data ważności: 36 miesięcy od daty produkcji.

Nano-Silver Protector Forte

Przeznaczenie produktu:

Przeznaczony do odkażania i czyszczenia:

•       powierzchni użytkowych narażonych na kontakt z bio-zanieczyszczeniami (podłogi, blaty kuchenne, bary i stoły restauracyjne, klamki drzwiowe i okienne, toalety, pojemniki na odpady, kuwety i klatki zwierząt hodowlanych),

•       wszelkiego rodzaju tekstyliów (odzienia wierzchniego, obuwia, materaców, mebli tapicerowanych),

•       części wyposażenia samochodów (kierownice, tablice rozdzielcze, części plastikowe, skórzane, skóropodobne lub gumowe oraz tapicerka samochodowa),

•       elektronika (klawiatury komputerów, wyświetlacze smartfonów, laptopów i telefonów komórkowych).

Postać użytkowa produktu: aerozol
Opakowanie: puszka 400 ml (aerozol)

Stosowanie: Produkt całkowicie biodegradowalny. Dezynfekuje zapewniając utrzymanie czystości oraz higieny, niszcząc i hamując dalszy rozwój patogenów chorobotwórczych. Stosowanie: rozpylić cienką warstwę z odległości 30 cm, działanie natychmiastowe, do częstego stosowania. Używać w wentylowanych pomieszczeniach. Przed użyciem preparatu na głównej powierzchni zawsze należy dokonać próby w mało widocznym miejscu w celu sprawdzenia oddziaływania preparatu na odporność kolorystyczną czyszczonego materiału. Uwaga! Środek może pozostawiać srebrny nalot na spryskiwanych powierzchniach. Przed użyciem wstrząsnąć.

Data ważności: 36 miesięcy od daty produkcji.
Wymiary opakowania: wysokość: 28,5 cm, średnica: 5 cm

34 Przedmioty