Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).  zamknij

Nano-Silver Protector Hands 150ml

19,90 zł
Brutto

Przeznaczenie produktu: higieniczna dezynfekcja rąk

Opakowanie: puszka 150 ml (aerozol)

NANO SILVER PROTECTOR HANDS to aktywny preparat biobójczy w aerozolu, przeznaczony do stosowania na skórę rąk. Skutecznie dezynfekuje i niszczy drobnoustroje oraz ich przetrwalniki dzięki cząsteczkom srebra, których działanie antyseptyczne jest znane ludzkości od czasów starożytnych. Poprzez działanie mikrobójcze ogranicza występowanie i rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych wywołanych przez wirusy, bakterie, grzyby i pierwotniaki przez długi czas od zastosowania preparatu.


Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Przeznaczenie produktu: higieniczna dezynfekcja rąk

Opakowanie: puszka 150 ml (aerozol)

NANO SILVER PROTECTOR HANDS to aktywny preparat biobójczy w aerozolu, przeznaczony do stosowania na skórę rąk. Skutecznie dezynfekuje i niszczy drobnoustroje oraz ich przetrwalniki dzięki cząsteczkom srebra, których działanie antyseptyczne jest znane ludzkości od czasów starożytnych. Poprzez działanie mikrobójcze ogranicza występowanie i rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych wywołanych przez wirusy, bakterie, grzyby i pierwotniaki przez długi czas od zastosowania preparatu.

W odróżnieniu od innym produktów dostępnych na rynku NANO-SILVER PROTECTOR HANDS opiera swoje działanie dezynfekujące na aż trzech substancjach czynnych: etanolu, propanolu oraz azotanie srebra. Ponadto stężenie alkoholu wynosi aż 70%. W składzie produktu znajdują się również substancje chroniące skórę przed wysuszaniem.

NANO SILVER PROTECTOR HANDS poza działaniem odkażającym ma również właściwości zapobiegające wysuszaniu skóry. Gliceryna silnie i dogłębnie nawilża oraz regeneruje skórę dłoni. Antybakteryjne i przeciwzapalne właściwości aloesu potęgują skuteczność działania produktu jednocześnie pobudzając zdolność skóry do samoregeneracji, chronią ją przed efektami przedwczesnego starzenia.

Lekka konsystencja aerozolu sprawia że NANO SILVER PROTECTOR HANDS szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy zapewniając długotrwale uczucie świeżości. Produkt w aerozolu w odróżnieniu od tradycyjnych płynów czy żeli nie rozlewa się, nie zostawia plam ani zacieków w trakcie dozowania z pojemnika. Poręczne opakowanie oraz łatwy sposób aplikacji, nanoszenia cienkiej, równomiernej warstwy preparatu, gwarantują komfortowe stosowanie w dowolnych warunkach.

Postać użytkowa produktu: aerozol

Substancje czynne: alkohol etylowy min.40% , propan-2-ol max.30%, azotan srebra max. 0,2% (minimum 100 ppm / l)

Substancje dodatkowe: gliceryna min. 5%, wyciąg z aloe vera min. 2%

Sposób użycia: Spryskaj wewnętrzną powierzchnię dłoni aerozolem z odległości ok.10 cm. Rozprowadź preparat równomiernie na całej ich powierzchni a następnie dokładnie wetrzyj w skórę. Odczekaj chwilę aż produkt się wchłonie.  Produkt nie wymaga użycia wody, nie może być stosowany jako zamiennik codziennego higienicznego mycia rąk. Producent nie odpowiada za skutki użycia produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem i zastosowaniem. Przed użyciem wstrząsnąć.

Data ważności: 36 miesięcy od daty produkcji.